PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO BUDOWLANE AGAD

Nasze usługi

Dysponujemy doświadczonym i profesjonalnym zespołem specjalistów.

 

Produkcja

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji okien i drzwi z drewna. Nasza fachowa wiedza oraz najnowsze procesy produkcyjne to idealne okna i drzwi do Twojego domu.

Renowacja

Zespół naszych specjalistów jest w stanie zrekonstruować każdy rodzaj okien lub drzwi, zgodnie z najwyższymi standardami i wg. ścisłych zaleceń konserwatora zabytków.

Montaż

Dysponujemy wykwalifikowany zespołem montażowym, mającym ogromne doświadczenie w instalacji okien i drzwi w domach prywatnych, jak i w obiektach zabytkowych.

Oferta

 

W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór okien jednoramowych, skrzynkowych czy łukowych. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać okna w dowolnej formie: kwadratów, trójkątów, prostokątów a także o bardziej nietypowych kształtach.

Produkowane przez AGAD drzwi drewniane to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto buduje własny dom lub wykańcza mieszkanie. Drzwi sosnowe, dębowe czy z drewna meranti to gwarancja funkcjonalności i trwałości na długie lata.

Oprócz standardowych wzorów jesteśmy w stanie wykonać na życzenie klienta drzwi o nieskończonym wyborze kształtów oraz bogatej palecie kolorów.

Produkowane przez nas okna i drzwi posiadają 5-letnią gwarancję, a wybranie przez klienta pakietu zawierającego montaż spowoduje obniżenie stawki podatku VAT z 23% do 8%.

 

 

Nasze realizacje

Zobacz kilka wybranych realizacji.

Drzwi wewnętrzne - drewno sapeli z elementami ozdobnymi.
Drzwi zewnętrzne z drewna sosnowego
Drzwi z drewna litego meranti
Drzwi zewnętrzne z elementami kutymi.
Copyright by AGAD Sp. z o.o.